Grahana asti agra pada

Kdekdo by chtěl být Ferda mravenec. Bohužel je na trhu daleko víc brouků Pytlíků.

Grahana je týmem lidí, kteří umí každý něco, vzájemně se doplňujeme a také bezpečně víme, které činnosti dělat nechceme nebo neumíme. Pokud něco děláme společně s externím partnerem, není to žádná náhodná známost. Jedná se o dlouhodobě ověřené a mnohokrát potvrzené jednotlivce či firmy s výbornou reputací na trhu.

Analýza a konzultace

Analýza je pro nás o hledání cesty, která bezpečně vede ke správnému a efektivnímu řešení.

Kreativa a grafika

Od drobných úprav, přes kreativní koncepty a korporátní grafiku až po produkci.

Kódování a programování

Postaráme se o to, aby se zkratky jako HTML, PHP, SQL nikdy nestaly Vaší noční můrou.

Tvorba obsahu

Dokážeme naslouchat a simultánně tlumočit mezi Vaším jazykem a jazykem Vašich zákazníků.

Jak pracujeme?

Na počátku našeho rozhodování o realizaci jakékoliv zakázky jsou tři otázky. První se týká důvěry v to, že realizované řešení našim klientům opravdu něco přinese. A věřte, že jen velmi obtížně nás budete přesvědčovat k realizaci projektu, kterému nebudeme sami věřit a vnímat v něm naši přidanou hodnotu.
Druhá otázka se týká vlastních kapacit. Neděláme to rádi, ale jsou situace, kdy musíme nějakou zakázku odmítnout.
Třetí otázka souvisí s využitím našich partnerů. Většinu prací realizujeme vlastními silami. Ale jsou věci, které rádi realizujeme s našimi dlouhodobě ověřenými, spolehlivými partnery.

Proč právě Grahana?

  • Ke klientům přistupujeme individuálně
  • Máme více než 15 let zkušeností z marketingu a IT
  •  Chápeme rozdíly korporátního prostředí i retailu
  •  Hledáme řešení, ne důvody, proč něco nejde
  • Nejsme závislí na žádné konkrétní technologii

Naše služby

    Business analýza

Business analýza se zaměřením na následnou komunikaci a marketing. Očima někoho zvenčí se podíváme na současný stav, Vaše cíle, možnosti. Následným výstupem je potom možné zadání pro realizaci konkrétního projektu nebo celé sady aktivit, které vedou k cílovému stavu.

    Komunikační analýza

Máte skvělou myšlenku, ale potřebujete, aby o ní lidé věděli? Kteří lidé? A co vlastně mají vědět? S pomocí analytického přístupu najdeme odpověď. Zohledníme čas a prostředky, které máte, chování a komunikaci konkurence, Vaše další ambice (expanze, prodejní cíle).

    Konzultace

Potřebujete zformulovat zadání? Připravit koncepci řešení? Vybrat správného dodavatele? Dokážeme fungovat jako nezávislí konzultanti bez vlastních technologických nebo obchodních zájmů. Jsme lidi se správnou zkušeností na Vaší straně.

    Kreativní koncepty

Nový produkt nebo služba. Nový cíl. Nová kampaň. A také nový kreativní koncept. Neděláme ulítlé věci jen proto, aby byly cool. A neděláme suchou komunikaci pro někoho, kdo na ni neslyší. Dokážeme poskládat správné lidi a vytvořit koncept opravdu pro Vás.

    Koncepce komunikace

Už víte, co a komu to chcete sdělit? Výborně. Teď je správný čas položit si otázky: Kdy, kde a jak? Koncepce komunikace na tyto otázky odpoví jasnou formou. Nejde ale jen o jednorázový krok, ale o proces postupného ladění původního návrhu na základě zpětné vazby, změn na straně cílové skupiny.

    Grafické a produkční práce

Drtivou většinu grafiky, kterou připravujeme, také aplikujeme. To je zárukou, že vymýšlíme věci, které musí fungovat a vzájemně neztrácíme čas návrhy, které jsou krásné, ale v důsledku nepoužitelné. Víme, co potřebuje web, co tiskovina a taky jak udělat stánek, u kterého se zastaví víc lidí než u konkurence.

    Programování webů

Weby naši lidé dělají hodně přes deset let. Umíme rychlou a přesto funkční microsite, web použitím běžného CMS i řešení se speciálními funkcemi od začátku tvořené na míru. Pomůžeme Vám s UI, nastavením analytik, optimalizací a vším ostatním, co má mít dobrý web.

    Programování aplikací

Doba nahrává webovým řešením, ale klasickým aplikacím stále neodzvonilo. Dokážeme vytvořit řešení (mobilní, desktopové, serverové), které zapadne do Vaší infrastruktury, využije existujících funkcionalit a splní Vaše požadavky. 

    Provoz

Předání hotového projektu je vlastně jen dokončením prvního kroku. Obvykle se následně staráme jak o technický provoz (provoz 24×7, monitoring, zabezpečení, řešení incidentů), tak o měření a dosahování KPI´s (analytika, optimalizace,…).

    Korporátní design

Grafický design je řemeslo a u toho korporátního to platí dvojnásob. Je třeba být nejen dobrým grafikem, ale také znát psychologii komunikace a mnoho dalšího. Ať už stavíte na zelené louce nebo potřebujete udělat citlivý rebranding, víme, jak na to.

    Tvorba obsahu

Bill Gates pronesl větu „Content is king“ před více než 20 lety. Platí stále a v dnešním světě čím dál víc. Dokážeme se naladit na mluvu Vašich klientů a promítnout do ní věci, které považujete za důležité.

    Social media

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest,… různá prostředí, různí lidé, různá pravidla komunikace.  Ať už chcete naučit komunikovat svůj interní tým nebo vyřešit celou oblast externě, jsme tu pro Vás.

    Newslettery

Příprava newsletteru vypadá možná docela jednoduše. Ale my víme, že udělat ho tak, aby vznikl s rozumnými náklady, doručil se všem příjemcům, fungoval v různých emailových klientech, dal se správně vyhodnotit a ještě Vás oslovil jménem a ne „Vážení“ je někdy trochu věda. Postaráme se o to, abyste ji sami nikdy nemuseli znát.

Nenašli jste službu, kterou hledáte? Nebojte se ozvat.
Rádi vám vyjdeme vstříc anebo doporučíme někoho z prověřených partnerů.x
Back to Top

Grahana s.r.o.

Jsme marketingová agentura s individuálním přístupem k hledání řešení požadavků našich klientů.
Zakládáme si na snaze o maximální porozumění předmětu podnikání, firemní kultuře i specifickým cílům těch, se kterými spolupracujeme.
Při své práci spojujeme více než desetileté zkušenosti seniorů s energií a nespoutaností juniorů.